Kdo jsme?

Na začátku jsme byli 3 – Honza, Kuba a Roman. Dělali jsme ve stejné firmě programátory a jednou na pivu jsme si řekli, že by bylo fajn začít v něčem podnikat. Měli jsme spoustu nápadů na nový software, ale nakonec jsme si vybrali prodej whisky. A proč zrovna nápad s whisky? Jednoduše proto, že whisky jsme mohli začít prodávat okamžitě, kdežto software se vyvíjí dlouho.

Hned ze začátku nám bylo jasné, že to budeme dělat jinak. Nápad prodávat jen 3 whisky padl skoro hned. Sami totiž kupujeme whisky na internetu a vybírat pouze ze 3 lahví vše ulehčuje. Jenže jak whisky měsíčně lidem vybrat, když sami potřebujeme pomoc? Věděli jsme, jak chceme whisky kupovat, na výběr ale musíme najít odborníka.

Pan Burda má moc pěkný obchůdek s whisky v Brně. Kvůli 3whisky.cz jsme se přišli podívat na jeho řízenou ochutnávku a hned nám bylo jasné, že je přesně ten, koho potřebujeme. Jeho nadšení a schopnost velmi dlouho zajímavě povídat o whisky nás motivovala ještě víc. Z našeho pohledu ví pan Burda o whisky všechno. Po pár ochutnávkách jsme mu nabídli spolupráci s tím, že my budeme dělat internetovou bránu k jeho obchodu a on nám bude dodávat informace a vybírat whisky. Souhlasil.

Po čase se k nám připojili Kuba s Filipem, kteří se o whisky zajímají už dlouho. A protože už dřív přemýšleli, že by svoje zkušenosti využili k prodeji whisky, spojili jsme se.

Teď je nás tedy 5 a pan Burda. A velmi nás to baví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>